• 0

17 Nisan 2018, 08:40 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Anadolu çocukları kahvaltıda buluştu

Anadolu çocukları kahvaltıda buluştu

Anadolu Basın Yayın Birliği İzmir il yapılanması tamamlandı, il başkanlığı olarak Ali Erol Diker ile birlikte devam denildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
İzmir de sağlam bir tabanda yapılanmasını tamamlayan Anadolu Basın Yayın Birliği teşkilat olarak bünyesinde çeşitli meslek dallarından, konularında uzman ve usta kişileri barındırmakta olup, hemşeri derneklerine de yer vermekte, tam bir ülke mozaiği oluşturmaktadır.
Erol Diker tam bir Anadolu kültürü ile donanmış, araştırmacı, yazar, gazeteci kimliği ile toplumda ayrıcalıklı bir konuma sahiptir, çevresinde sevilen ve sayılan Diker’in doğal sağlık ürünlerini araştırması ve bunlardan elde ettiği, beslenme ve tedaviye yardımcı, takviye ürünleri ile de tanınmaktadır.
 
Birlik genel yapısı ile insan odaklı olup, toplumsal hareketliliği ön plana çıkarmaktadır. Geçtiğimiz Cumartesi günü, Şanlı Urfa Lezzet Durağında verdikleri kahvaltı ile Hem il yönetiminde olanları, hem de genel başkanı tanıştırmak amacını taşımaktaydı.
 
Kahvaltıya katılanlar arasında, farklı siyasi görüşlerden duayen isimler ile mesleğinin doruk noktasına ulaşmış gazeteciler, emniyet mensupları, sanayici ve iş adamları ile iş kadınları bulunmaktaydı.
 
İşte o isimlerden bazıları” İzmir İl Yönetimi. İl Başkanı A. Erol Diker, Av. Dursun Çiçek, Mustafa Devran, Erdal Ataklı, Hayriye Hande Şen, Şehriban Tekçe, Mesut Gencer”.
 
İl dışından gelen konuklar “İstanbul İl Başkanı Nursen Bilgili, Trabzon İl Başkanı Mustafa Durmuş, Tokat İl Başkanı Yakup Orakçı, Kahraman Maraş İl Başkanı Mehmet Fiskeci, İzmir Kahraman Maraş Dernek Başkanı Murat Özbilir, Yenigün Gazetesi sahibi Eyüphan Gündoğdu ve Gen. Bşk. Salih Ergül”. Genel başkan Ergül ve Diker'in yaydıkları pozitif enerji ile tanışma kahvaltısı,  bayram atmosferinde gerçekleşti ve tekrar bir araya gelme sözü ile sonlandı.
 
 
 
 
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü
Tokat'ta terör operasyonu Tokat'ta terör operasyonu
Tokat'ın Almus ilçesinde, jandarma ekipleri PKK'lı teröristlerin kullanabileceği muhtemel sığınak, barınak, depo ve yasa dışı malzemelerin tes

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]