• 0

09 Haziran 2017, 05:15 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Hanımeli Kültür Ve Sanat Merkezi Toki'de

Hanımeli Kültür Ve Sanat Merkezi Toki'de

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, üçüncü Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi'nin TOKİ bölgesine açılacağını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, üçüncü Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi'nin TOKİ bölgesine açılacağını söyledi.
 
Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi ikinci yaş günü kutlama etkinliğine katılan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, hanımların desteği ile bu merkezlerin daha da güçleneceğini belirtti. Hanımların kurslara yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Başkan Eroğlu,"Bu merkezde okuma-yazma kurslarından mezun olanların kep atma törenine şahit olduk. Burada oluşan arkadaşlıkları gördük, tarifi imkansız mutluluklarınıza şahitlik ettik. Bizler sizlerin gönlünde sevgiyi çoğaltabilirsek, sizlerin gönlüne girebilir duanızı alırsak ne mutlu bizlere" dedi.
 
Başkan Eroğlu, Behzat ve Karşıyaka olmak üzere iki tane Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi açtıklarını, üçüncü Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi!nin TOKİ bölgesine açılacağını belirterek,"Nüfus yoğunluğunu göz önünde bulundurarak, orada ki hemşehrilerimizin taleplerini dikkate alarak TOKİ bölgesine bir tane Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi açacağız" diye konuştu.
 
Başkan Eroğlu!nun konuşmasının ardından Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan yaş günü pastası kesilerek, katılımcılara ikram edildi.
 
Bin sekiz yüz metrekare üzerine kurulu, 9 derslik, 1 lezzet atölyesi, 1 konferans salonu, 1 spor salonu ve çocuklar için kreş bulunan Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi!nde 6 bin 156 kursiyer bugüne kadar eğitim alırken, bin 153 hanımın kurslarına devam ettiği bildirildi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]