• 0

12 Kasım 2018, 23:26 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Hüseyin Gülsün Avcılar'dan aday adayı

Hüseyin Gülsün Avcılar'dan aday adayı

Eski Tokat Milletvekili Hüseyin Gülsün, Avcılar'dan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Hüseyin Gülsün, aday adaylığı ile ilgili olarak “Avcılar Belediyesi Başkanlığına Aday adaylığı müracaatımızı yapmış bulunmaktayım. Allah hayırlı işler yapmayı şahsıma nasip etsin” dedi.

Tokat’a çok emeği geçen Hüseyin Gülsün’ün Avcılar’dan Belediye Başkan Aday Adayı olması, İstanbul’da yaşayan Tokatlılar tarafından memnuniyetle karşılandı.
 
 
Hüseyin Gülsün Kimdir?
 
Hüseyin Gülsün, 5 Mart 1957'de Tokat Zile'de doğdu. Babasının adı Salih, annesinin adı Fadik'tir.
 
Teknik Öğretmen; Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine-Resim Konstrüksiyon Bölümü'nü bitirdi.
 
Türkiye Zirai Donatım Kurumu'nda teknisyen olarak çalıştı. Öz Donat-İş Sendikası Genel Başkanlığı görevinde bulundu. Anadolu Gıda Sanayi Vardiya Amiri, İskitler Endüstri Meslek Lisesi Öğretmeni, Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdür Yardımcısı, TÜBİTAK Yayın İşleri Müdürü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Müdürü ve Personel ve Eğitim Daire Başkanı, İSKİ Eğitim Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı, Başbakanlık Danışmanı, TBMM Destek Hizmetleri Daire Başkanı olarak görev yaptı. Sivil toplum örgütlerinde başkanlık ve yöneticilik görevlerinde bulundu.
 
23. Dönem AK Parti Tokat Milletvekilliği de yapan Hüseyin Gülsün, orta düzeyde İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Gülsün, evli ve 4 çocuk babasıdır.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]