• 0

09 Haziran 2017, 05:13 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Emlakçıların İlk Başkanı Eroğlu

Emlakçıların İlk Başkanı Eroğlu

Tokat Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çatısı altında bir araya gelerek ilk kongrelerini gerçekleştirdiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ta faaliyet gösteren emlakçılar Dilek Eroğlu başkanlığında kurdukları Tokat Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin ilk kongresini G.O.P. Bulvarı Emniyet Müdürlüğü Karşısı M. Coşkun İş Merkezi Kat: 3 de gerçekleştirdiler.
 
Divan başkanlığını Ali Rıza Ersin, katip üyeliklerini Abdullah Efeli ve Erdoğan Doğan’ın yaptığı kongrede açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu, Tokat’ta emlakçılık mesleğinin çok zor şartlar altında icra edildiğine dikkat çekti.
 
Başkan Eroğlu, "Bizler; Emlakçılar olarak kendi bünyemizde, kendi öz gücümüzle oluşturduğumuz bir sivil toplum kuruluşuyuz. Öncelikle birbirimize sahip çıkacağız, birbirimizi rakip değil bir iş ortağı gibi göreceğiz. Birbirimize zarar verecek kurnazlıkların peşinden gitmeyeceğiz. Bu mesleğe gölge düşüren, mesleğe ihanet eden kim varsa önce teşhir edeceğiz sonra da tecrit edeceğiz" dedi.
 
Tokat Emlakçılar Derneği'ni kurar iken bu anlayışla yola çıktıklarını söyleyen Başkan Eroğlu, "Mesleğimizin en büyük ortak sorunlardan biride; çoğu zaman kendi ellerimizle besleyip büyüttüğümüz hatta alıştırdığımız ve kendilerine emlakçı sıfatı kazandırdığımız ayakçılardır. Ben bu arkadaşların emlakçı olarak anılmasına şiddetle karşıyım. Ayakçı takımına hep birlikte mesafe koyarsak ve onlarla çalışmaz isek o durumda bu şahıslar kendilerine başka bir iş arayacaklardır. Böylelikle de sorun kendiliğinden çözülmüş olacaktır. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanacağız, yeniliklere açık olacağız" diye konuştu.
 
Seçimde mevcut Başkan Dilek Eroğlu güven tazelerken, yönetim kurulu üyelerine ise Ali Rıza Ersin, Kemal Altuntaş, Devrim Gül, İsmail Coşkun seçildiler.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]