• 0

10 Nisan 2019, 12:27 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Tokat 2023 Vizyonu' çalışmaları devam ediyor

'Tokat 2023 Vizyonu' çalışmaları devam ediyor

'Tokat Valisi Ozan Balcı, 2023 Tokat Vizyonu kapsamında proje yürüten kurum müdürleri ile bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Valisi Ozan Balcı, valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıda Eğitim Tokat, Spor Tokat, Sosyal Destek Hızır Tokat, Tarım Tokat, Turizm Tokat, Kültür Sanat Tokat, Sanayi Teknoloji Tokat, Ulaşım İletişim Enerji Tokat, Orman Tokat, Bürokrasi 4.0, Köy Altyapı Tokat, Diyanet Tokat, Sağlık Tokat, Huzur Güven Tokat, Halk Eğitim Tokat, Afad Tokat, Göç Tokat, Ticaret Tokat, Çevre Tokat projelerini yürüten kurum ve paydaş müdürleri ile bir araya geldi.
 
 
Vali Ozan Balcı, projelerin 2023 hedefi doğrultusunda bir sistem dahilinde ve yol haritası çıkarılarak sürdürülmesini istedi. Vali Balcı projelerin sıkı takipçisi olacağını ifade etti. Kurumların rutin çalışmalarının yanı sıra Tokat’a ve Tokatlılara değer üretecek olan projelerin yapılmasını önemsediğini kaydeden Vali Balcı, proje ve çalışmaların keyifle, aşkla, şevkle, merhametle ve adil bir şekilde yürütülmesini istedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]