• 0

09 Haziran 2017, 05:19 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yılmaz, Yeni Görevine Başladı

Yılmaz, Yeni Görevine Başladı

Erzincan Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği görevini sürdürürken, Türkiye Kamu hastaneleri Kurumu Başkan yardımcılığına atanan Doç. Dr. İsmail Yılmaz Ankara’da yeni görevine başlamıştır.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

1971 yılında Tokat ili Niksar ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Niksar'da, lisans öğrenimini On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde, uzmanlık eğitimini ise Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD’da tamamladı.
 
2004 yılında Sivas Numune Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev aldı. Aynı hastanede, 2006 yılında Başhekim Yardımcısı, 2008 yılında ise Başhekim olarak görevine devam etti. 2010 yılında Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kurucu başhekim olarak görevlendirilen Yılmaz, 2011 yılında Erzincan Üniversitesi Genel Cerrahi AD'na Yardımcı Doçent olarak atandı.
 
Kasım 2012 tarihinden itibaren Erzincan İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri olarak görevlendirilen Yılmaz 2015 yılında Doçent ünvanını aldı.
 
Erzincan İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri iken Türkiye Kamu hastaneleri Kurumu Başkan yardımcılığına atanan Doç. Dr. İsmail Yılmaz,  Evli ve iki çocuk babasıdır.
 
Sağlık alanındaki mesleğe başladığı günden itibaren başarılı çalışmaları ile dikkat Doç. Dr. İsmail Yılmaz Ankara’daki görevine başlamıştır.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]