• 0

09 Haziran 2017, 05:12 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Aydoğan, Millet Sözünü Söyler

Aydoğan, Millet Sözünü Söyler

Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan referandum kampanyası dönemindeki politik tartışmaların geride bırakılarak, ekonomiye odaklanılması gerektiğini söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Aydoğan, referanduma hem yurt dışı hem de ülkemizdeki seçmenlerimiz tarafından gösterilen ilginin tüm demokratik sistemlere örnek olarak gösterilecek kadar yüksek, saygı ve büyük bir demokratik olgunlukla gerçekleşmiş olmasının ise milletin demokrasiyi özümsediği ve sandığa olan saygının bir göstergesi olduğunu dile getirdi.
 
Başkan Aydoğan, "Artık kampanya dönemindeki politik tartışmaları bir an önce geride bırakarak süratle ekonomiye odaklanmalıyız. Tıpkı demokratik değerlere gösterdiğimiz ortak anlayış ve saygı birlikteliğini hep beraber milletçe ortak gelecek vizyonunda buluşarak ülkemizin ekonomik hedeflerine ulaşmak için kullanmalıyız. Yatırımı, üretimi, ihracatı, dolayısıyla ekmeğimizi, ekonomimizi, refahımızı büyütecek bir ortak çaba ve gayretin etrafında; el ele, gönül gönüle vermek zorunda olduğumuzu idrak etmek zorundayız. Seçim gündeminden çıkıp süratle geçim gündemine geçmek durumundayız" dedi.
 
Milletin sözünü söylediği ve demokrasilerde milletin sözünün son söz olduğuna vurgu yapan Aydoğan,"Herkesin bu karara saygı duyması ve bir an önce gündemi seçim atmosferinden çıkarak herkesin işini daha iyi yapmaya odaklanması önemlidir. İnşallah milletimizin aldığı bu karar geleceğimizin imar ve inşasında hayırlara vesile olur. Başta esnaf ve sanatkarımız olmak üzere tüm milletimize saygılar sunuyorum" diye konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]