• 0

09 Haziran 2017, 05:15 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Eroğlu, Biz Güzellikleri Anlatacağız

Eroğlu, Biz Güzellikleri Anlatacağız

Ahde Vefa Gecesi'nde konuşan Belediye Başkanı Eroğlu, "Biz 'evet'in güzelliklerini anlatacağız. Sandıktan çıkacak her sonuç başımızın tacıdır" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ahde Vefa Gecesi düzenledi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nun da davetli olduğu gecede, 16 Nisan'daki referandumunda herkesin 'Evet' demesi için çağrıda bulundu.
 
KUTUPLAŞMA OLMAMALI
Başkan Eroğlu, "Referandum sonucu ne olursa olsun asla bizi kutuplaştırmamalı. Bizler her de neden 'evet' dememiz gerektiğini anlatacağız, evet dediğimizde ülkemizi ne gibi güzelliklerin beklediği anlatacağız. Sonuçta milletimiz ne derse 16 Nisan akşamında sandıktan ne çıkarsa o başımızın tacı olacak. Eğer ki şuan ki sistemimiz, şuan ki anayasamız bize yetmiş olsaydı bizi ileriye götürecek olsaydı, inanın böyle bir değişikliğe ihtiyaç duyulmazdı. Şu anki sistemimiz anayasamız Türkiye’ye yetmiyor. Bunun için zaten ülkemizin ilerlemesini istemeyenler yeni sistemi istemiyor. Biliyorum ki sizler kapı kapı gezip yeni sistemi anlatacaksınız unutmayalım ki ülkemizin bekası için evetler çok önemli" diye konuştu.
 
Yeşil Vadi Sosyal Tesisleri'nde iş adamı İbrahim Bülbül tarafından düzenlenen programa Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan, Yıldızeli Belediye Başkanı Yılmaz Navruz, mahalle muhtarlarının yanı sıra Sivas’tan da bir çok davetli katıldı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.070 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]