• 0

09 Haziran 2017, 05:15 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Belediyeler Şehirlerin Lokomotifidir

Belediyeler Şehirlerin Lokomotifidir

Tokat Belediye ailesi olarak bu şehrin güzelleşmesi ve gelişmesi için gece gündüz demeden birlikte alınteri akıttığımız mesai arkadaşlarımızla bir araya geldik.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik gecemizde misafirimiz olan Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt'a, Ak Parti İl Başkanı, Merkez İlçe Başkanı, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı, Teşkilat mensupları, Sendika Başkanları ve Basın mensuplarına teşekkür ediyorum.
 
Tokatımızın büyümesinde, imar edilmesinde; birlikte, beraber alın teri akıttığım mesai arkadaşlarım;
Tokat Belediyesi olarak memurumuzla, işçimizle tüm emek veren değerli kardeşlerimizle gayretle aşkla heyecanla çalışıyoruz. Bugün itibariyle 258 memur, 137 işçi, 580 taşeron, 975 kişiyle bir aile olarak çalışıyoruz. Bu yıl 200 tane yardım için işkur kapsamından gelen kardeşlerimizle sayımız 1175'e çıktı. Verdiğiniz emeklerden, yaptığınız çalışmalardan, bu şehre dair akıttığınız alın terlerinden dolayı Allah razı olsun.
 
Belediyeler özellikle o şehirlerin lokomotifidir. Yaptıkları hizmetlerle en önemli kurumlardan birisidir. Belediyecilikte insanlığın en temel ihtiyaçları giderilir. Bunula beraber yaptığımız iş itibariyle herhangi bir mesai kavramımız da bulunmuyor. Gece gündüz her daim halkımızın hizmetindeyiz. Belediye olarak herkese hitap eden çalışmalar yapıyoruz. Görevlerimizin haricinde insanların bizden farklı talepleri olur. Onları da karşılamaya çalışıyoruz. Yapabileceğimiz her türlü talebi karşılamaya çalışıyoruz. Belediyecilikte aşkla şevkle heyecanla bakar onların dertleriyle dertlenirseniz onların dualarına mazhar olursunuz. Bizde Tokatımızda büyük bir gayret ve aşkla şehre dair büyük işler yapmaya çalışıyoruz. Milletimizin çizdiği noktadan asla vazgeçmeden şehrimizin büyümesi için gayret ediyoruz. Yapılan bu dualar hepimize. İnşallah bundan sonra da aşkla şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Bize gelen her türlü derdinizle dertlenmeye çalışıyoruz.
 
İşçimizin de memurumuzun da hiçbir alacağı yok hamdolsun. Aynı şekilde taşeron çalışanlarımıza da borcumuz yok. Çalışanların hakkını zamanında vermeye gayret ediyoruz.
 
Ülkemiz önemli bir referanduma, halk oylamasına gidiyor. Bu anlamda bizlerde sizlerin desteklerini talep ediyoruz. Darbeler ülkesi, ekonomik krizlerle boğuşan bir eski Türkiye'yi hepimiz biliyoruz. Ama diğer taraftan yeni bağımsız, dışardan yönetilmeyen, ülkeyi yollarla, eserlerle hizmetlerle donatan, hedefleri olan yeni bir Türkiye'den bahsediyoruz. Eğer biz daha da gelişen bir Türkiye'de yaşamak istiyorsak o zaman #KararımızNetOyumuzEvet. Sizlerin değerli oylarıyla inşallah Türkiyemiz daha büyüyecek ve daha muasır medeniyetleri ulaştıracağız. Asla bu ülkenin bu toprakların düşman işgaline uğramaması için sonuna kadar devam edeceğiz. 16 Nisan Türkiyemizi daha güzele daha iyi ulaştırması anlamında bir kavşaktır. Hepinizden bir kez daha Allah razı olsun. Allah kazasız belasız çalışmayı bu şehri büyütmeyi nasip etsin.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]