• 0

09 Haziran 2017, 05:19 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Eğitim-Bir-Sen Üye Sayısıyla İlk Sırada

Eğitim-Bir-Sen Üye Sayısıyla İlk Sırada

2017 yılı mutabakatı sonucunda 4 bin 933 üye sayısıyla, diğer sendikaların toplamının iki katından daha fazla üyeye sahip olan Eğitim Bir Sen Tokat'ta yetkisini güçlendirerek, sendikacılıkta önemli bir başarı elde etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Eğitim-Bir-Sen Tokat 1 No'lu Şube, yetkili sendika sıfatıyla girdiği 2017 yılı il mutabakatı sonucunda Tokat'ta yetkisini güçlendirdi. 4 bin 933 üye sayısıyla en yakın rakibi Türk Eğitim Sen'e 3 bin 151 fark atarak Tokat'ta yetkiyi perçinleyen Eğitim-Bir-Sen, sendikacılıkta önemli bir başarıyı daha elde etti.
 
Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde imzalanan mutabakat sonrası açıklamalarda bulunan Eğitim-Bir-Sen Tokat 1 No'lu Şube Başkanı Şaban Ceylan, "Eğitim Bir Sen Sendikacılık ve toplu sözleşme tarihine rekorlar ve ilklerle geçmeyi başarmıştır. Toplu sözleşmeyle emeğimizin değerini artırdık, ekmeğimizi büyüktük, mali ve sosyal haklarımızı çoğalttık, çalışma şartlarımıza ilişkin mağduriyetleri giderdik. Toplu sözleşmeyle hem insani hem de vicdani kazanımların altına imzamızı atarak, toplumsal uzlaşmaya katkı sağladık. Öncü medeniyet, güçlü sendika, büyük Türkiye ve 1 milyon 111 bin 111 üye" diyerek çıktığımız yolda elhamdülillah bu yıl da eğitim çalışanlarının teveccühünü kazanarak, teşkilatımızın başarılarının üzerine yeni başarılar katıp, hedefimize ulaştık. Zirveden yeni ufuklara diyerek çıktığımız bu kutlu yürüyüşümüzde emeği olan işyeri temsilcilerimiz, ilçe temsilcilerimiz ile yönetimlerimize ve bütün üyelerimize teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]