• 0

28 Kasım 2017, 13:54 - Anasayfa // İLÇELER Haberi yazdır

Başkan Özcan, 'Kahramanlarımızı Yolcu Ediyoruz'

Başkan Özcan, 'Kahramanlarımızı Yolcu Ediyoruz'

Niksar ilçesi Köklüce mevkiinde konuşlu Komando Taburu, 6 ay süreli görev yapmak üzere El-Bab'a gidiyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar ilçesi Köklüce mevkiinde konuşlu Komando Taburu, 6 ay süreli görev yapmak üzere El-Bab’a gidiyor.
 
30 Kasım Perşembe günü, sabah saat 06:30'da Tabur Karargahı'ndan dualarla uğurlanacak olan Kahraman Mehmetçikleri yalnız bırakmamak adına Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan vatandaşları davet etti. Uğurlamaya katılmak isteyen vatandaşlar için 06.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan araç kaldırılacak.
 
30 KASIM’DA YOLCU EDİLECEKLER
 
“Kahramanlarımızı yolcu ediyoruz” sözleriyle başlayan Başkan Özdilek Özcan: “Niksar Köklüce'de konuşlu Komando Taburumuz, terörle mücadele kapsamında değişik illerde görevler üstlendikten sonra, bu defa yine vatan savunması kapsamında sınır ötesinde 6 ay süreli görev yapmak üzere El-Bab şehrine gidiyor. 30 Kasım Perşembe günü, sabah saat 06:30'da Tabur Karargahı'ndan dualarla uğurlanacak olan Kahraman Mehmetçiklerimizi yalnız bırakmamak adına 30 Kasım Perşembe günü, sabah saat 06:00'da Cumhuriyet Meydanından araç kaldırıyoruz. Uğurlama törenine tüm halkımız davetlidir.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İLÇELER Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]