• 0

04 Aralık 2017, 23:02 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Yolkonak Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Yolkonak Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Yolkonak Belediye Başkanı Musa Atasoy çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yolkonak Belediye Başkanı Musa Atasoy çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
 
Yolkonak Belediye Başkanı Musa Atasoy çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yolkonak Belediyesi sınırları içinde bir çok yeniliğe imza atan Belediye Başkanı Atasoy çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
 
Atasoy;"Yolkonak Belediye Başkanlığı görevine geldiğim günden bu yana Belde Belediyemizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz.Yaptığımız çalışmalar 300 Tonluk Su Deposu ile su sorunumuz kalmadı. Mezarlıklarımızı bakımlarını tamamladık, emizliklerini yaptık. Beldemizdeki irsaliye hatlarımızda bakım onarım çalışmaları tamamlandı. Merkez Mahalledeki camiimizin bakımları çevre düzenlemesi yapıldı. Mahalle ve sokak aralarına parke çalışmalarımız devam ediyor’’ dedi.
 
Belediye Başkanı Musa Atasoy çalışmalarının devam edeceğini belirtti.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]