• 0

10 Haziran 2017, 00:57 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Dostlar Meclisi İftarda Buluştu

Dostlar Meclisi İftarda Buluştu

Dostlar Meclisi İşeri Dinlenme Tesisleri'nde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Dostlar Meclisi İşeri Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
 
 
Başkanlığını Burhan Besler`in yaptığı iftar yemeğine Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Eski Devlet Bakanı Metin Gürdere, AK Parti Eski Milletvekili Prof. Dr. Osman Demir, Eski Belediye Başkanı Nizamettin Aydın, Kızılay Dernek Başkanı Mehmet Samur, CHP Eski İl Başkanı Duran Kum  ve dostlar meclisi üyeleri katıldı.
 
Programın açılış konuşmasını yapan Burhan Besler, Dostlar Meclisi’nin farklı görüşlere sahipTokatlılar’ın bir araya gelerek Tokat için görüşlerini bildirdiği bir meclis olduğunu açıklayıp sözü Dostlar Meclisi’nin bu ay ki konuğu olan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na bıraktı.
 
Tokat için birlik ve beraberlik içinde olmak gerektiğini belirten Başkan Eroğlu açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:
İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır diyor peygamberimiz. Bu hangi meslekte olursak olalım bu sözü herkesin kendine şiyar edinmesi gerek. Özellikle son günlerde ülkemiz üzerindeki olaylardan son derece mütesir olduğumuzu buradan ifade etmek istiyorum. Allah inşallah tez zamanda şehitlerin olmadığı barış içersisnde yaşayacağımız bir coğrafyayı bize nasip etsin. Bende geçen hafta bugün Şırnaktaydım. Tokat Belediyemiz Şırnak’ın İdil İlçesinin Karalal isimli bir beldesi var. Bu beldedeki kardeşlerimiz Tokat’Aa gelmişti bizde oraya gittik. İki gün boyunca orada ki insanların misafir perverliğini gördük, yine oraad ki insanların eskisi gibi bir ve beraber olarak birlikte yaşamak istediklerini hissettik. Üzerimizde emelleri olanları cenabı Allah kahru perişan eylesin. Vatanını seven bir gençliğe ihtiyacımız var. Geçmişe baktığımız zaman fikirsel anlamda belli özellikleri olan fikri düşüncesi olan mesele memleket olunca ortak paydada buluşan gençlik var ken son zamanlarda çok okumayan, karşısındakine tahammül etmeyen gençlerimiz var. Birden çok partiye mensup insanlar burada bir araya gelmişler. Biz birbirimizi dinlersek birbirimize saygı duyarsak birlikte oluruz.  Eksiğimiz muhakkak vardır Sizler bu şehrin en önemli insanlarısınız. Başka Tokat yok hepimiz Tokat’ın daha iyi olmasını istiyoruz.
 
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]