• 0

10 Haziran 2017, 01:24 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Şahin, Öğrenciler İle İftar Yaptı

Şahin, Öğrenciler İle İftar Yaptı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi (GOÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sevgi Evlerinde kalan öğrencilere iftar verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Gaziosmanpaşa Üniversitesi (GOÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sevgi Evleri'nde kalan öğrencilere iftar verdi.
 
 
GOÜ Sosyal Tesislerde gerçekleşen iftar programına Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, Tokat merkez ve ilçelerde bulunan Sevgi Evleri öğrencileri ile öğretmenleri, rektör yardımcıları, dekanlar ve daire başkanları katıldı.
 
İftar yemeği öncesi öğrencilere üniversite tanıtılarak Teknopark ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi gezdirildi. 
 
Düzenlenen iftar programı sonrasında konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin, Sevgi Evleri öğrencileri ile iftar programında buluşmaktan çok mutlu olduğunu belirterek öğrencilere teşekkür etti.
 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün ve üniversite ortak gayesinin öğrencileri vatana ve millete faydalı bireyler olarak yetiştirmek olduğunu ifade eden Rektör Şahin, “Üniversite olarak liselerdeki arkadaşlarımız başta olmak üzere sizleri üniversitemize davet ederek bu havayı solumanızı istiyoruz. Geleceğe yönelik hazırlanmanızda bugünden zemin hazırlamak istiyoruz. Biz sadece bu buluşmalarda değil her zaman sizlere her türlü imkânları sağlamak için hazırız” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]