• 0

17 Ocak 2018, 10:30 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Amasya'da Toplandı

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Amasya'da Toplandı

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Ocak Ayı Meclis Toplantısı Amasya'da gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Ocak Ayı Meclis Toplantısı Amasya'da gerçekleştirildi.
 
 
Birlik Başkanı ve Amasya Valisi  Dr. Osman Varol’ un başkanlığında yapılan toplantıya, bölge valileri ile birlikte Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman da katıldı.
 
Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıda konuşan Vali  Varol, toplantının Amasya ve bölge için hayırlı olmasını diledi.  Yeşilırmak Havzasına yönelik plan, program ve projelerin iller ve bölgenin sosyo-ekonomik kalkınmasının sağlanması konusunda büyük önem arz ettiğini ifade eden Vali Varol,  birliğin, bugüne kadar önemli çalışmalar yaptığını, bölgesel kalkınma anlamında planlar hazırladığını, projeler uyguladığını ve başarılı çalışmalar yaptığını kaydederek, 2018 yılında yapılacak çalışmalarda başarı temennisinde bulundu. 
 
Toplantıda 2018 yılı Birlik Encümen Üyeleri seçimi gerçekleştirildi.
 
2017 yılına ait Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği çalışmaları hakkında Birlik Müdürü Yasemin Çoban Meclis Üyelerine ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi. Meclis toplantısından sonra YHKB Encümen toplantısı gerçekleştirildi. Daha sonra aylık cetveller tetkik edildi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]