• 0

11 Haziran 2017, 02:08 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Biz Avlunlar Olarak Büyük Bir Aileyiz

Biz Avlunlar Olarak Büyük Bir Aileyiz

Avlunlar Derneği İftar ve Sahur proğramı yaptı. İstanbul'da ki Avlunlar'a yakışır bir şekilde birlik beraberlik haliyle iftara katılım sağlandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Avlunlar Derneği Sahur proğramı yaptı. İstanbul'da ki  Avlunlar'a  yakışır bir şekilde birlik beraberlik haliyle iftar ve sahur proğramına katılım sağlandı.
 
 
İstanbul Avlunlar Dernek Başkanı Bekir Dalkıç ”Benden önce Derneğimize başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği yapmış abilerimin, arkadaşlarımın ve kardeşlerimin tecrübeleri ışığında birlikteliğimizi daha güçlü bir şekilde sağlıyoruz.
 
Biz Avlunlular olarak İstanbul'un her yerinde varız. Hiç de azımsanmayacak nüfusa sahibiz. Belki de bizler  İstanbul'da  en çabuk bir şekilde bir araya gelen, organize olan  içi dolu bir derneğiz. Biz tabela den ibaret dernek değiliz.
 
 
Gurbetteki  Avlunlular olarak sılayı hiç unutmuyoruz. Bağımızı doğduğumuz şehirden hiç koparmıyoruz. Çocuklarımıza doyduğumuz şehirle birlikte doğduğumuz şehri anlatıyoruz. Babamızı kendimizi ve çocuklarımızı iyi organize ediyoruz.
 
 
Derneğimizin güçlü aktif hale gelmesin de Burhanettin Meral, Galip Yılmaz, Murat Kılıç başkanlarımın ve Yönetim Kurulu'ndaki büyüklerimin ve  kardeşlerimin emeği ödenemez. Bizlere hazır ayaklarının üstünde durabilen bir Avlunlar Derneği bıraktılar. Kendilerine şahsım ve Yönetim Kurulum adına şükranlarımı sunarım. Ayrıca Sıladaki  A. Turan Erdoğan Hocama, Köy muhtarlarıma  ayrıca teşekkür ederim” dedi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü
Tokat'ta terör operasyonu Tokat'ta terör operasyonu
Tokat'ın Almus ilçesinde, jandarma ekipleri PKK'lı teröristlerin kullanabileceği muhtemel sığınak, barınak, depo ve yasa dışı malzemelerin tes

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]